You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Welcome to our online store!

2011 yılında kurulan ESS REKLAM ÜRÜNLERİ PAZARLAMA A.Ş reklam sektöründe en iyi olmayı hedefleyen, müşteri odaklı, şeffaf kalıcı ve dürüst ilişkiler kurmayı ilke edinmiş bir iş anlayışına sahiptir.

Reklam sektöründe iç mekan – dış mekan ,display ürün grupları kurumsal projelerin ve bu grupların adı altında bir çok ürünlerin satışını yapmaktayız. Piyasanın beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda yenilikleri takip ederek yeni ürün gruplarını bünyemize katarak bu yenilikleri müşterilerimize sunmaktayız. Satışını yaptığımız reklam ürünlerinin bakım ve değişikliklerini kendi bünyemizde kusursuz ve zamanında yaparak müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Hizmet ağımız İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi büyükşehirlerin yanı sıra Anadolu’nun birçok şehirlerine kadar uzanmaktadır.

Bundan sonra E-Ticaret sitemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vereceğiz. Firmamız Kobilerden büyük kurumsal firmalara kadar tüm işletmelere kurumsal ihtiyaçları doğrultusunda, baskı ve tasarım hizmetlerini karşılamaları için en iyi çözümleri üretir. Müşterilerin ihtiyaçları ve memnuniyeti  için çalışmaktayız.

Siz  değerli müşterilerimizle çalışmaktan mutluluk duyarız.